ROBUS600 BDKIT - kompletní sada RB600 pro posuvné brány do 600kg

Kód: 3230
85 hodnocení
11 482,90 Kč / ks 9 490 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.6.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohon NICE ROBUS-600 pro posuvné brány o hmotnost do 600 kg. Pohon je poháněn motorem 24 V DC a má mechanické koncové spínače. Patří k absolutní špičce mezi pohony, se svou maximální provozní rychlostí 0,31m/s patří mezi nejrychlejší pohony na trhu!. Obsahuje vestavěnou řídící jednotku nové generace s Nice BlueBUS technologií, která umožnuje nastavit pohon přesně podle Vašich požadavků, navíc disponuje velkým množstvím pokročilých programovatelných funkcí. Jednoduchá technologie Nice BlueBUS je schopna napájet a kontrolovat skupinu maximálně 7 párů fotobuněk ze série Moon za použití nejvýše 2 kabelů. Dokonce můžete využít zapojení, díky kterému se budou fotobuňky chovat jako otevírací prvek.

Připojení pohonu do el. sítě 230V se provádí 3-žilovým kabelem přímo na svorkovnici pohonu. Mechanické odblokování při výpadku napájení se provádí klíčem z boku.


Součástí balení jsou:
1 ks pohon ROBUS600 se zabudovanou řídící jednotkou RBA3R10
1 ks přijímače OXIBD - přijímač s technologií obousměrné komunikace
2 ks dálkového ovladače ON2E
1 pár bezpečnostních fotobuněk EPMB
1 ks výstražného majáku ELDC
2 ks kovového odblokovacího klíče
1 ks příslušenství pro montáž (kotevní deska, kotevní šrouby, dorazy)

Přednosti pohonu:
Zapojení příslušenství k pohonu po 2 vodičích bez kontroly polarity + nebo - a samostatné odnímatelné konektory (!) na řídící jednotce.
Tichý chod - uložení motoru na ložiscích.
Kdykoliv se můžete rozhodnout a pohon zálohovat pomocí záložního zdroje PS124 (volitelné příslušenství), které vám zajistí cca 10 kompletních cyklů při výpadku proudu.
Dvě brány proti sobě, systém Master – Slave umožňuje synchronizaci 2 pohonů tzn., že je možné automatizovat dvě posuvné brány (jdoucí) proti sobě. 
Teplotní senzor, upravuje tažnou sílu motoru v závislosti na klimatických podmínkách. Zároveň je součástí pohonu tepelná ochranná pojistka proti přetížení. 

 

 

Funkce řídící jednotky:
- 1x bezpečnostní vstup FOTO
- 1x bezpečnostní vstup STOP
- automatické zavírání (nastavitelný čas)
- zavírání po FOTO
- předblikávání majáku
- nastavení citlivost ampérmetru
- nastavení rychlosti pohonu
- možnost nastavit na druhé tlačítko dálkového ovladače částečné otevření (průchod pro pěší)
- automatické vyhledávání koncových poloh
- funkce stop ampér se postará, aby pohon zastavil, pokud je zatížen víc než při běžném provozu a tím zajistí bezpečný chod brány.

Technické informace pro pohon NICE ROBUS-600:
Stupeň ochrany: IP44
Napájecí napětí: 230 V (50/60 Hz)
Napájení motoru: 24 V stejnosměrný proud
Rychlost otevírání: 0,18 - 0,34 m/s
Provozní teplotní rozsah: -20° C až +50° C

 K pohonu lze připojit, mimo jiné, wifi modul IT4WIFI pro ovládání brány pomocí chytrého telefonu s operačním systémem IOS i Android. Můžete ovládat Vaše zařízení třeba z druhé strany zeměkoule. Stačí si stáhnout aplikaci do mobilu.

ruka

 

 Pohon Robus s řídící jednotkou RBA3R10

 

Základní představení pohonu.

Programování jednotky.

Vymazání paměti do továrního nastavení.

Animační návody naleznete zde.

 
 
 
 

Zapojení 2ks pohonu Robus400 proti sobě

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TM Avatar autora hvězdičky - hodnocení 29.9.2020 11:59
Jen bych chtěl poděkovat za vyřízení objednávky. Jsem naprosto spokojen s touto sadou. Kotvení je skvěle vymyšlené, variabilně se dá nastavovat ve všech směrech, takže i kdyby došlo při stavební přípravě k nějakým drobným nepřesnostem, tak se to dá chytře dohnat. Možnosti zapojení jsou také dokonalé. I spínací kontakt od jiné firmy jsem jednoduše připojit na svorky STOP a tím zabezpečil, že se mi nepotká brána s otevřenou brankou. Navíc je jedno, jestli je to spínací nebo rozepínací, systém si to načte a je to. To nemá chybu! Malý poznatek: Když jsem zde hledal vhodný produkt na Vašich stránkách, klikl jsem na hodnocení s tím, že jsem očekával odkaz, kde se dozvím, co o tom píší ostatní. Jenže tím jsem pouze hned omylem hodnotil a asi jen něco kolem tří hvězdiček, tak jak jsem se náhodně na mobilu prstem trefil. Teď jsem z jiného PC dal pět, ale možná Vám to hodnocení takhle zbytečně ubírá, jestli i někdo další očekává odkaz, tak jako já. Možná jsem jen výjimka, ale podle mě takovému výrobku není co vytýkat a tudíž dávat méně hvězdiček. :-) Děkuji a přeji hezký den.
Odpovědět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení