Pohony KEY

Začínáme naskladňovat nové produkty od výrobce KEY. Jedná se o velmi kvalitního italského výrobce, který má určitě své místo na trhu. Pohony mají velmi atraktivní design, řídící jednotky mají osazeny displey, takže nastavování je velmi příjemné. Zajímavý je také systém nočního osvětlení, kdy jsou pohony vybaveny LED osvětlením.

Night Light system je systém s automatizační technikou vybavený LED diodami zabudovanými přímo do tělesa pohonu a do výstražného majáku. LED diody budou osvětlovat váš vjezd po celou noc, zcela nezávisle na provozu vaší automatizované brány. Kromě toho, že upozorňují na provoz pohonů během otevírání a zavírání brány, se stávají i zdrojem nepřetržitého osvětlení během nočních hodin. Toho je dosaženo díky světelnému čidlu, které je zabudované do výstražného majáku. Tyto výrobky se pak stávají skutečnými a opravdovými světelnými tělesy.

 

Samozřejmě jsou k dispozici české manuály, které si můžete stáhnout v sekci Manuály ke stažení, stejně tak budou k dispozici náhradní díly.

Kompletní katalog produktů od výrobce si můžete stáhnout zde.