GSM klíč SMART3

Kód: 3558
6 642,90 Kč / ks 5 490 Kč bez DPH
Vyprodáno - bude objednáno
Můžeme doručit do:
29.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařízení pro otevírání brány, vrat nebo závory mobilním telefonem. Vhodné pro menší i větší firmy firmy, bytové domy, hotely. Administrace uživatelů pomocí mobilního telefonu I PC je velmi příjemná a usnadňuje tak práci.

Jak to funguje?

Jednoduše! Prozvoníte vybrané číslo, čímž dojde k vyslání příkazu z GSM KEY. Ideální je počkat alespoň na jedno vyzvánění a hovor zavěsit. Skvělou volbou je využít rychlého vytáčení vašeho telefonu. Stačí tak jediné stisknutí a třeba vrata se před vámi otevřou. Ke garáži se nemusíte ani přiblížit. Relé zajistí aktivaci požadovaného úkonu. A to je vše! Volající číslo musí být pouze autorizováno v GSM Klíči s nastavenými právy pro aktivaci požadavku.

GSM KEY SMART 3 chytré ovladače jsou promyšlené do posledního detailu. Je s nimi tedy možné vytvořit různé scénáře, a tak můžete jednotlivým uživatelům nastavit jiná práva. Díky pořízení GSM KEY si tak zajistíte nejen například pohodlný vjezd do garáže, ale získáte také finanční úsporu. Ušetříte totiž náklady spojené s pořizováním dálkových ovladačů garážových vrat pro všechny členy rodiny, protože mobilní telefon má dnes každý.

Ruka600

Hlavní vlastnosti: 

1000 uživatelů
otevírání/zavírání brány mobilním telefonem ZDARMA
resetovací tlačítko do továrního natavení (dřívější verze ho neměly)
administrace přes mobil i PC
ověření stavu brány
historie událostí
USb rozhraní

Balení obsahuje:

GSM Klíč SMART3, GSM anténa kloubová 2 dB, kabelová svorkovnice, manuál, instalační plachta, záruční list

SIM karta v ceně

TIP: Rozměry GSM klíče umožňuji montáž přímo pod kryt pohonu nebo do boxu řídící jednotky. Vzhledem ke stínění trafa (které je vždy součástí pohonu/jednotky) doporučujeme dokoupit prutovou GSM anténu, která výrazně zesiluje GSM signál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: