NICE ETPB - blueBUS čtečka karet z blízka pro MOCARD a RFIDTAG

Kód: KV-N ETPB
2 322,50 Kč / ks 1 919,42 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtečka karet NICE ERA ETPB 

Čtečka karet NICE ERA Transponder Reader ETPB je zařízení, které umožňuje vstup do objektu, resp. ovládání pohonu brány, nebo jiné automatizace. Osobě je přidělena karta (nebo klíčenka), která po přiložení ke čtečce karet zadá pohonu pokyn. Karty se ukládají do paměti čtečky, způsobem, že karta si nic nepamatuje, takže je možné s kartou obsluhovat libovolné množství automatizaci. 

Čtečka NICE ETPB komunikuje s pohonem pomocí systému BlueBUS, kde čtečka je připojena do řídící jednotky pomocí pouze dvoužilového kabelu u kterého ani není potřeba dbát na polaritu. Do jednoho pohonu je možné zapojit až čtyři čtečky karet, přičemž u každé se nastaví pomocí propojí unikátní adresa, čímž pohon ví rozlišit, která čtečka je která. Do paměti čtečky je možné uložit až 255 karet nebo klíčenek možnost rozšíření na 510 karet / klíčenek s použitím druhé paměti BM1000. 

Čtečka podporuje dva způsoby programování: jednoduchý pro rychlé nenáročné použití a profesionální pro pokročilou kontrolu přístupu. Detekční vzdálenost je při dodržení správné instalace do 4 cm. Je možné naprogramovat pro danou kartu pouze určitý počet přístupů, např. pro návštěvy. Možnost naprogramovat funkci trvalého zablokování pohonu a jeho opětovného odblokování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: