ROBUS600 BDKIT - kompletní sada RB600 pro posuvné brány do 600kg

Kód: 3230
12 039,50 Kč / ks 9 950 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohon NICE ROBUS-600 pro posuvné brány o hmotnost do 600 kg. Pohon je poháněn motorem 24 V DC a má mechanické koncové spínače. Patří k absolutní špičce mezi pohony, se svou maximální provozní rychlostí 0,31m/s patří mezi nejrychlejší pohony na trhu!. Obsahuje vestavěnou řídící jednotku nové generace s Nice BlueBUS technologií, která umožnuje nastavit pohon přesně podle Vašich požadavků, navíc disponuje velkým množstvím pokročilých programovatelných funkcí. Jednoduchá technologie Nice BlueBUS je schopna napájet a kontrolovat skupinu maximálně 7 párů fotobuněk ze série Moon za použití nejvýše 2 kabelů. Dokonce můžete využít zapojení, díky kterému se budou fotobuňky chovat jako otevírací prvek.

Připojení pohonu do el. sítě 230V se provádí 3-žilovým kabelem přímo na svorkovnici pohonu. Mechanické odblokování při výpadku napájení se provádí klíčem z boku.


Součástí balení jsou:
1 ks pohon ROBUS600 se zabudovanou řídící jednotkou RBA3R10
1 ks přijímače OXIBD - přijímač s technologií obousměrné komunikace
2 ks dálkového ovladače ON2E
1 pár bezpečnostních fotobuněk EPMB
1 ks výstražného majáku ELDC
2 ks kovového odblokovacího klíče
1 ks příslušenství pro montáž (kotevní deska, kotevní šrouby, dorazy)

Přednosti pohonu:
Zapojení příslušenství k pohonu po 2 vodičích bez kontroly polarity + nebo - a samostatné odnímatelné konektory (!) na řídící jednotce.
Tichý chod - uložení motoru na ložiscích.
Kdykoliv se můžete rozhodnout a pohon zálohovat pomocí záložního zdroje PS124 (volitelné příslušenství), které vám zajistí cca 10 kompletních cyklů při výpadku proudu.
Dvě brány proti sobě, systém Master – Slave umožňuje synchronizaci 2 pohonů tzn., že je možné automatizovat dvě posuvné brány (jdoucí) proti sobě. 
Teplotní senzor, upravuje tažnou sílu motoru v závislosti na klimatických podmínkách. Zároveň je součástí pohonu tepelná ochranná pojistka proti přetížení. 

 

 

Funkce řídící jednotky:
- 1x bezpečnostní vstup FOTO
- 1x bezpečnostní vstup STOP
- automatické zavírání (nastavitelný čas)
- zavírání po FOTO
- předblikávání majáku
- nastavení citlivost ampérmetru
- nastavení rychlosti pohonu
- možnost nastavit na druhé tlačítko dálkového ovladače částečné otevření (průchod pro pěší)
- automatické vyhledávání koncových poloh
- funkce stop ampér se postará, aby pohon zastavil, pokud je zatížen víc než při běžném provozu a tím zajistí bezpečný chod brány.

.

otaznik1 

Chcete vědět více o správném výběru pohonu, přečtěte si: Správný výběr pohonu pro posuvnou bránu.

 

K jednotce lze připojit, mimo jiné, wifi modul IT4WIFI pro ovládání brány pomocí chytrého telefonu s operačním systémem IOS i Android. Můžete ovládat Vaše zařízení třeba z druhé strany zeměkoule. Stačí si stáhnout aplikaci do mobilu.

ruka

 

 Pohon Robus s řídící jednotkou RBA3R10

 

Základní představení pohonu.

Programování jednotky.

Vymazání paměti do továrního nastavení.

Animační návody naleznete zde.

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: do 600kg
Fotografie: https://orbitvu.co/share/SRmanHtVoSrW9gLoYKoLWk/4152928/360/view
? Napájecí napětí: 230 V
? Napětí motorku: 24 V
? Příkon max.: 515W
? Síla: 600 N
? Maximální zatížení: 500 kg
? Doporučená hmotnost brány: 400 - 450 Kg
? Maximální délka křídla: 8 m
? Rychlost: 0,31 m/s
? Stupeň ochrany: IP 44
? Pracovní teplota: -20°C ... +50°C
? Rozměry: 330x212x303mm
? Hmotnost: 11 kg

Zapojení 2ks pohonu Robus400 proti sobě

Nevyplňujte toto pole:
TM Avatar autora hvězdičky - hodnocení 29.9.2020 11:59
Jen bych chtěl poděkovat za vyřízení objednávky. Jsem naprosto spokojen s touto sadou. Kotvení je skvěle vymyšlené, variabilně se dá nastavovat ve všech směrech, takže i kdyby došlo při stavební přípravě k nějakým drobným nepřesnostem, tak se to dá chytře dohnat. Možnosti zapojení jsou také dokonalé. I spínací kontakt od jiné firmy jsem jednoduše připojit na svorky STOP a tím zabezpečil, že se mi nepotká brána s otevřenou brankou. Navíc je jedno, jestli je to spínací nebo rozepínací, systém si to načte a je to. To nemá chybu! Malý poznatek: Když jsem zde hledal vhodný produkt na Vašich stránkách, klikl jsem na hodnocení s tím, že jsem očekával odkaz, kde se dozvím, co o tom píší ostatní. Jenže tím jsem pouze hned omylem hodnotil a asi jen něco kolem tří hvězdiček, tak jak jsem se náhodně na mobilu prstem trefil. Teď jsem z jiného PC dal pět, ale možná Vám to hodnocení takhle zbytečně ubírá, jestli i někdo další očekává odkaz, tak jako já. Možná jsem jen výjimka, ale podle mě takovému výrobku není co vytýkat a tudíž dávat méně hvězdiček. :-) Děkuji a přeji hezký den.
Odpovědět