Eloxovaný hliníkový profil pro výplň 20x16x6000 mm,

Kód: KV-AL-J2016EX-6
674,20 Kč / KS 557,19 Kč bez DPH
Skladem do 48 hodin
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkové lamely se vyznačují mimořádně nízkou hmotností, výjimečnou odolností materiálu vůči korozi a vlivům počasí, a z toho plynoucí dlouhou životností.

Montáž našich lamelových výplní usnadňují praktické U a UT profily s výrazně naznačenými vodicími drážkami, které spolehlivě zajistí požadované rozmístění lamel v poli výplně. Díky nim si budete moct naměřit přesná místa pro jejich uchycení pomocí vrutů. Pro dokonalý spoj a odolnost vůči korozi doporučujeme použít nerezové vruty z naší nabídky.

Eloxovaný povrch je extra odolný vůči korozi či otěru, zvyšuje se jeho povrchová tvrdost, povrch je elektricky nevodivý, avšak jeho tepelná vodivost se zlepšuje. A konečně, 15 mikronová eloxovaná vrstva dotváří nádherný dekorativní efekt, který oživí každou bránu a jinou výplň.

Co je eloxování?

Jedná se o jistou formu povrchové úpravy, která využívá přirozené náchylnosti hliníku k oxidaci. Při eloxování se hliník namáčí do elektrolytického roztoku kyseliny sírové jako anoda. Katoda se nachází v lázni. Následně, působením elektrického proudu se na povrchu hliníku začíná vytvářet plynný kyslík, který hliník oxiduje na oxid hlinitý. Právě ten vytváří odolný eloxovaný povrch.

 

Kompatibilní U a UT profily:

AL-U21-6, AL-UT21-6

Doporučené nerezové samořezné vruty:

lkulaté 4,2x19mm- vhodné pro uchycení v UT profilu

zápustné 4,2x19mm- vhodné pro uchycení v U profilu

Lamely doporučujeme zpevnit každé 2 metry. 

Jako výztuž můžete využít například: AL-JK20x10x1.5-6 nebo AL-PL20x5

 

Pokud chcete vytvořit neprůhlednou výplň se zajímavým vizuálním efektem, doporučujeme úzkou lamelu AL-J2016-6 kombinovat se širokou lamelou AL-J16016-6. Vytvoříte tak elegantní výplň s tenkým páskem, který můžete zvýraznit jiným barevným odstínem. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové lamely
Výrobce: KVN Aluminium
Délka L: 6000
Materiál: hliník
Rozměry: 20x16
Kusů v balení: 1 Ks
Hmotnost: 2.184 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: